ویژگی‌های لایه ملت بلون ماسک 3 لایه

 ملت بلون (MB) فرآیندی است برای تولید شبکه های الیاف دار یا کالاهای که مستقیماً از پلیمرها یا رزین ها با استفاده از هوا با شتاب بالا یا نیروی مشخص دیگری برای باریک کردن تارها .
فرآیند MB یکی از جدید ترین و آخرین پیشرفت های فرآیند های بدون بافت است. این فرایند منحصربه فرد است زیرا تقریباً بطور انحصاری برای تولید میکرو فیبرها نسبت به فیبرهایی با سایز معمولی فیبرهای پارچه ای بیشتربکار برده می شوند. قطر میکرو فیبرهای MB معمولاً در دامنه 2 تا 4 میکرون می باشد. اگر چه آنها ممکن است به کوچکی 0.1 میکرون و به بزرگی 10 تا 15 میکرون باشند. تفاوت های بین فیبرهای MB بی بافت و دیگر محصولات بی بافت همانند درجه نرمی ، پوشش ،  شفافیت و تخلخل عموماٌ می تواند به عنوان تفاوت ها در سایز تارها ردیابی شود.

لایه ملت بلون ماسک و نحوه تشخیص

لایه ملت بلون ماسک و نحوه تشخیص

 لایه ملت بلون یکی از قسمت‌های مهم در ماسک می باشد که نقش فیلتر را ایفا می‌کند. در این مقاله قصد داریم درباره نحوه تشخیص لایه ملت بلون صحبت کنیم.وقتی برای خرید ماسک به داروخانه می‌روید، می‌توانید از بین طیف وسیعی از انواع ماسک، یکی را انتخاب کنید. اما براستی چطور باید تشخیص دهید ماسکی که خریداری کرده‌اید، استاندارد است و مانع از ورود میکروب‌ها به داخل مجاری تنفسی می‌شود؟ این کار خیلی ساده است. همین که برای از لایه ملت بلون در ماسک استفاده شده باشد، می‌توانید با خیال آسوده آن را خریداری و استفاده کنید. اما این لایه چیست و چطور تشخیص دهیم برای ماسک از همین لایه استفاده شده است؟ در ادامه به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.
راهنمای خرید
هزینه کالا بصورت آنلاین و یا کارت به کارت به شماره 4381 8282 9974 6037 به نام سید امیر حسن امامی صورت میگیرد.
ارسال کالا در تهران توسط الو پیک و یا اسنپ درساعات اداری 1 الی 3 ساعته ارسال میشود و هزینه ارسال بعهده خریدار میباشد.
ارسال به شهرستان توسط پست و یا تیپاکس در 1الی 2 روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت میگیرد و هزینه ارسال بعهده خریدار میباشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها